Puree Mix

Banana Puree(Banan) – aksamitny, kremowy i wyraźny smak osiągany dzięki najlepszym ekwadorskim bananom z odmiany Cavendish. Naturalny kolor oraz konsystencja nadają drinkom i koktajlom wspaniałego wyglądu.

Poj. 1L  Cena 33zł(Netto)

 

Mango Puree(Mango) – lekki, świeży tropikalny smak. Dzięki temu owocowy i bardzo intensywny. Zawiera odmianę owoców mango o nazwie Alphonso pochodzących prosto z dalekich Indii.

Poj. 1L  Cena 33zł(Netto)

 

Passion Fruit Puree(Marakuja) - egzotyczna marakuja z odmiany passiflora dzięki czemu osiągamy gęsty syrop o doskonałym smaku. Znakomity do niezliczonej ilości atrakcyjnych shot’ów i koktajli.

Poj. 1L  Cena 33zł(Netto)

 

Peach Puree(Brzoskwinia) - uzyskiwany z brzoskwiń rosnących w kalifornijskim słońcu zachowuje soczystość i słodycz naturalnych owoców. Bardzo szeroki zakres zastosowania od bellini aż po mojito brzoskwiniowe.

Poj. 1L  Cena 33zł(Netto)

 

Raspberry Puree(Malina) - rubinowa barwa i smak uwielbiany przez wielu a do tej pory dostępny tylko dla wybranych. Kluczem do sukcesu są owoce zbierane specjalnie tylko w Oregonie, koniecznie odmiany Willamette i Glen Glova.

Poj. 1L  Cena 33zł(Netto)

 

Strawberry Puree(Truskawka) – letni powiew do każdego koktajlu czy milkshake’a dzięki intensywnemu kolorowi i wspaniałemu smakowi. Fachowcy z amerykańskiego ABM precyzyjnie określają konkretne tygodnie na zbieranie owoców w celu zagwarantowania optymalnej dojrzałości truskawek i zawartości cukru.

Poj. 1L  Cena 33zł(Netto) 

 

Wildberry Puree(Owoce Lasu) – bardzo soczysty mix owoców leśnych. Dzikość i intensywność natury odzwierciedlona w smaku i barwie dostępna o każdej porze roku.

Poj. 1L  Cena 33zł(Netto)

Watermelon Puree(Arbuz) NOWOŚĆ
- uzyskwany z najlepszej jakości arbuzów, soczysty smak oraz wspomnienie letnich promieni słońca.

Poj. 1L Cena 33zł(Netto)