Miksy Koktajlowe

Bloody Mary Mix(Krwawa Mary) – trudny koktajl wymagający wielu składników. W naszym produkcie znajdują się: 100% sok pomidorowy , papryczki jalapeno, tarty chrzan, czarny pieprz, sos Worcester. Za każdym razem ten sam doskonały i oryginalny smak!

 Poj. 1L  Cena 33zł (Netto)

Mojito Mix - doskonały i szybki sposób na stworzenie popularnego mojito w barze, restauracji czy w domu. Naturalna mięta, najlepsze limonki i czysty cukier trzcinowy w połączeniu z rumem dają nam najlepsze mojito!

Poj. 1L  Cena 33zł (Netto)

 

Margarita Mix - esencja meksykańskiego temperamentu. Sok z limonki, ekstrakt z pomarańczy i syrop cukrowy. Wystarczy dodać ulubioną tequilę i fantastyczna margarita gotowa!

Poj. 1L  Cena 33zł (Netto)

 

Pina Colada Mix - mleczko i wiórki kokosowe prosto z Dominikany oraz 100% soku z ananasa wraz z kawałkami. Dodając jeden z naszych puree możesz stworzyć kilka smakowych odmian tego koktajlu.

Poj. 1L  Cena 33zł (Netto)

 

Sour Apple Mix(Kwaśne Jabłko) - dla pragnących odświeżenia i kwaśnego smaku. Cytrusowy mix jabłkowy z odmiany Grand Smith z dodatkiem soku z limonki. Absolutnym atutem tego produktu jest niewątpliwie jego wspaniały kolor!

Poj. 1L  Cena 33zł (Netto)

 

Cosmopolitan – uwielbiany przez kobiety na całym świecie. W jednej butelce zawarto wszystkie składniki, najczystszy sok żurawinowy o zawartości 25 %, sok ze świeżych limonek oraz słodkie olejki z pomarańczy.

Poj. 1L  Cena 33zł (Netto)